TECHNIKUM

Projekt budynku dydaktycznego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych o profilu kształcenia zawodowego. Budynek technikum obejmuje zespół sal lekcyjnych, pracowni i laboratoriów dydaktycznych, salę multimedialną, stołówkę oraz pomieszczenia kadry i pracowników szkoły. Obiekt wpisuje się w układ przestrzenny istniejących zabudowań oświatowych, hali sportowej oraz terenów sportowych. Inwestycja podzielona na dwa etapy.

HALA SPORTOWA PRZY GIMNAZJUM NR 1

Hala sportowa przy istniejącej szkole wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym, siłownią i łącznikiem. Projekt obejmuje też przebudowę boisk i budynku szkoły oraz budowę parkingów i przystanku autobusowego. Pierwsze miejsce w konkursie architektonicznym.

BLOK SPORTOWY

Projekt konkursowy rozbudowy zespołu budynków szkolnych o Blok Sportowy w Miechowie. III miejsce w konkursie architektonicznym.

LICEUM

Budynek Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie na Osiedlu Groszówka. II miejsce w konkursie architektonicznym. Budynek skalda się z dwóch obiektów: głównego budynku w którym mieszczą się sale lekcyjne i budynku hali sportowej.